• foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg

Zaterdag Heren 17+

Heren 1 - 1e klasse

  • (captain): Ronald Klein
  • Wilco Koot
  • Greg Monsees
  • Luuk de Koning
  • Luke van der Mark

Heren 2 - 4e klasse

  • (captain): Roy Moeskops
  • Nick Hali
  • Thomas van der geest
  • Richard Klein
  • Henk Huising

Heren 3 - 5e klasse

  • (captain): Mats Heuzen
  • Stefan van der Hoorn
  • Ronald van der Meer
  • Richard van der Meer
  • Roelof Achterveld

Zaterdag Dames 17+

Dames 1 - 2e klasse

  • (captain): Yvonne Rotteveel
  • Annelotte van Berkel
  • Susan Vernooij
  • Marjolijn van Berkel
  • Lisanne van Noorle Jansen

Zaterdag Gemengd 17+

Gemengd 1 - 4e klasse

  • (captain): Olaf klein
  • Alger Remmelts
  • Robert Aniba
  • Miranda Spaargaren
  • Jessica Spaargaren
  • Sietske van Haasteren
  • Jeanette van de Vliet

Gemengd 2 - 5e klasse

  • (captain): Floor Straathof
  • Jorieke Boer
  • Tijs van der Hoorn
  • Ronald van der Meer

Zaterdag Heren Dubbel 35+

Heren 2 - 3e klasse

  • (captain):Luc van Egmond
  • Enno Zaal
  • Rob van Spijkeren
  • Ronald van Spijkeren
  • Sjaak Mollers
  • Clemens Bontje

Zaterdag Dames Dubbel 35+

Dames 1 - 2e klasse

  • (captain): Angelique Hijlkema
  • Ans Straathof
  • Veronic Verberne
  • Monique Waagenaar
  • Barry van Haasteren
  • Anita Bloksma
  • Caroline Pol
  • Arry van Haasteren

Dames 2 - 3e klasse

  • (captain): Yolanda Klaasse Bos
  • Lida Schuurbiers
  • Carla Wesselius
  • Mariette Remolado
  • Mayet Cattigay

Dames 3 - 3e klasse

  • (captain): Anita van Spijkeren
  • Mariëlle van Andel
  • Sandra de Koning
  • Yvonne van Egmond
  • Sandra Molkenboer
  • Karin van de Voorn
  •  

Zaterdag Gemengd Dubbel 35+

Gemengd 1 - 2e klasse

  • (captain): Helga Klomp
  • Dick van Andel
  • Jan Beeks
  • Michel Semp
  • Hilda Suljic
  • Dineke Klein

Gemengd 2 - 3e klasse

  • (captain): Arjan Schaaf
  • Willem van der Linden
  • Peter de Raadt
  • Peter Paul Adriaansen
  • Polle Kempenaar
  • Ellen van Rosmalen
  • Jetty de Raadt
  • Ellen Adriaansen

Maandagmorgen Dames Dubbel 45+

Dames 1 - 2e klasse

  • (captain): A. van Leeuwen
  • Ineke Schoenmaker
  • Anneke Schoenmaker
  • Marijke Zandvliet
  • Lida Schuurbiers

Maandagavond Dames Dubbel 17+

Dames 1 - 2e klasse

  • (captain): Marinka Zwaan
  • Jetty de Raadt
  • Ellen Adriaansen
  • Carolien Visser
  • Angela Stoop
  • Margret Bergman
  • Angela Brug

Dinsdagavond Heren Dubbel 17+

Heren 1 - 1e klasse

  • (captain): Dirk Zaal
  • Edwin Andreoli
  • Rene van der Meer
  • Marcel van Bruggen
  • Erik Markx

Heren 2 - 1e klasse

  • (captain): Rob Spaargaren
  • Co Moolhuizen
  • Frans Kroon
  • Ronald de Rijk
  • Harry Dautzenberg
  • René Pol
  • Peter Hoek
  • Willem Zandvliet

Heren 3 - 1e klasse

  • (captain): Louis Vink
  • Theo Kuilboer
  • Wil van Westerop
  • Ruud Boss
  • Jan Beeks
  • Leen Overbeek

Heren 4 - 2e klasse

  • (captain): Cor Klaasse Bos
  • Ron van Iperen 
  • Ron de Graaf 
  • Leo v.d Hoorn 
  • Fred de Wagenaar 

Woensdagavond Dames Dubbel 17+

Dames 1 - 1e klasse

  • (captain): Corina Blaazer
  • Marijke Riksen
  • Ellen van Rosmalen
  • Conny Bartels

Dames 2 - 2e klasse

  • (captain): Carolien Pol
  • Anita Bloksma
  • Monique Houben
  • Tineke Munsterman

Donderdagmiddag Heren Dubbel 55+

Heren 1 - 1e klasse

  • (captain): Harry Dautzenberg
  • Co Moolhuizen
  • Cor Klaasse Bos
  • Willem Weijers
  • Peter van der Weijden
  • Kees Schwab

Heren 2 - 3e klasse

  • (captain): Louis Vink
  • Cees Roeloffs
  • Piet de Bock
  • Peter van Velzen
  • Leen Schoenmaker
  • Leen Overbeek

Donderdagavond Heren Dubbel 17+

Heren 1 - 1e klasse

  • (captain): Rene Pol
  • Jan vd Voort
  • Willem Zandvliet
  • Peter vd Hoek

Heren 2 - 2e klasse

  • (captain) Robert van der Zwaan
  • Luc Verhoeven
  • Ron van ’t Wout
  • Marcel de Haas
  • Sebastiaan Noorlander
  • Patrick Mollers

Donderdagavond 8&9-competitie

Dames 1 - 2e klasse

  • (captain):Femke Brussen
  • Metha van Raad
  • Ella vd Hoorn
  • Linda de Graaf
  • Sigrid Sievert