• foto1.jpg
  • foto2.jpg
  • foto3.jpg

Beste leden,

Vanaf nu is het mogelijk om je in te schrijven voor de KNLTB Voorjaarscompetitie 2017. In dit stukje staat aangegeven hoe je dit kunt doen. Ook zijn er een aantal documenten met extra informatie.

Er zijn twee competitiesoorten: door de week en op zaterdag/zondag. Het is niet de bedoeling om voor beide competitiesoorten in te schrijven. Maak als team zelf de keuze voor doordeweeks of zaterdag/zondag.

Schrijf je in voor 1 december 2016, dan hebben we nog de tijd om de teamindelingen te maken en alles bij de bond aan te melden. Op 16 december moeten de aanmeldingen bij de bond binnen zijn. Je kunt je alleen aanmelden door onderstaand inschrijfformulier volledig in te vullen en te mailen

Enkele aandachtspunten bij het inschrijven:

  • Nieuw: Er zijn 2 nieuwe competitievormen. Zie Competitie nieuwe stijl.
  • Nieuw: Op maandagavond kunnen naast de damesdubbels ook herendubbels ingeschreven worden (zie de bijlage Competitieaanbod Leiden)
  • Onze vereniging biedt geen competitie aan op vrijdagavond, aangezien er dan het succesvolle rackettrekken plaatsvindt.
  • Op de maandag- en dinsdagochtend  is er nog volop ruimte.
  • Op de zondagen wordt de landelijke competitie gespeeld. Ook daar is er nog volop ruimte binnen onze vereniging.
  • Op donderdagmiddag is er een 55+ competitie
  • Mochten er meer teams zich aanmelden dan mogelijk is om te plaatsen op een dag, dan vindt er een loting plaats of er bestaat de mogelijkheid dat het "Compact spelen" wordt ingevoerd. Zie de bijlage Competitie nieuwe stijl

Documenten:

Mocht je nog vragen hebben, stuur ons een mailtje of bel even.

Met vriendelijke groet,

Ans Straathof
Harry Dautzenberg

Technische Commissie TV Leimuiden